Blog

nahravacie studio dymer suuroec clanok

Cez Freestyle po nahrávacie štúdio: Dymer Surovec

Keď umelec povie, že ho “vychovala ulica” mnohí to neberú vážne, ale tak isto, ako futbalista, ktorý je odmalička na trávniku, tak isto títo MC’s si prešli nejedným “tréningom”. Ich tvorba je plná lyriky, ktorá je pre slovenskú scénu takým obohatením pri dnešnom “citoslovcovom umení” a je citiť, že ich tvorba netrvá rok, ale prešla si procesom sebazdokonalovania. Roky práce zanechali stopy, a to najmä, čo sa týka audio stôp. Jedným z nahrávacích štúdií bolo práve Sub Music studio. Boli sme pri samom začiatku a naďalej spolupracujeme s umelcami, ktorí sú na scéne nejeden rok. Sme hrdí na to, že práve títo umelci dali prednosť nám pred inými štúdiami. V dnešnom článku sa zmeráme na jedného z nich MC menom Dymer Surovec

Späť ku dňom

3B1S

3B1S málo kto vie, ale práve táto formácia z Dolného Kubína to všetko začala. Dymer , Neznámy, Tieň, Fagan333 mená ktoré mali jeden cieľ tvoriť muzku. Experimentovať bol základ a to nielen, čo sa týkalo muziky, ale aj graffity, spoločenské zábavy, veľa zábavy. Píše sa rok 2013 a 3B1S prichádza do štúdia Sub Music, začínajú vychádzať prvé štúdiové nahrávky.

Dymer Surovec

Ako čas plynie tak Dymer stretáva svojho brata od druhej mamy Fobiu Kida. Spolu vytvárajú Galaxiu Y dnes známu ako Dogma Family label. Vydávajú prvý počin PIANO.

Dymer sa venuje aj singlom, ktoré majú typický špinavý sound, dvoma slovami “proste rap”. Vydáva pieseň WC, o produkciu sa postaral Bighorse člen labelu Dogma Family.

Ako čas plynie Dymerov talent nejde prehliadnuť a dostáva ponuku sa pridať ku Comebackgang labelu.

Spolupráce

Jedna z najväčších spoluprác, ktorá dosiahla cez 2milióny pozreti je Felicia. V dnešnej dobe najviac ocenení MC’s Gleb si pozýva Dymera na spoluprácu. Vzniká Banger moc moc.

Ďalšia zaujímavá spolupráca prichádza track 999. Producenský špeciál z Liptovského Mikuláša VIB3 vytvára beat presný pre Dymera, temný a špinavý.a

Odvtedy Dymer posiela vonku single a hlavne sa venuje spoločnej tvorbe v Dogme Family. Dymer Surovec si do teraz drží post undergroundového alebo Old skúlového MC’s a my sme za to vďačný, pretože nie je nič lepšie ako podstivý rap. Nedávno vyšiel spoločný track od Dogma Family labelu a my sa tešíme na ďalšie počiny od Surovca.

No Comments

Leave a Reply